Plebiscyt

Startuje VII edycja Plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL”

Wkrótce ruszy rejestracja ankiet  i przyjmowanie zgłoszeń w ogólnopolskim Plebiscycie „Przyjazny Pracodawca TSL”. To już 7. edycja jedynego konkursu w Polsce, który dedykowany jest pracodawcom z branży Transport – Spedycja – Logistyka oraz dostawcom technologii i produktów  na potrzeby tej branży.

Plebiscyt organizowany jest przez portal Pracujwlogistyce.pl i Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland.

Ideą plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL” jest promowanie tych firm, które dbają o dobro swoich pracowników i rozwój miejsc pracy, zapewniając godne i przyjazne warunki zatrudnienia. Kapituła konkursu wyróżni trzech laureatów spośród firm małych, średnich i dużych.

UWAGA! Za udział w plebiscycie organizatorzy nie pobierają żadnych opłat i jest on organizowany non profit. Każdy z pracodawców ma szansę na tytuł i równe szanse na zmierzenie się w obrębie grupy firm konkurencyjnych. Tytuł Przyjaznego Pracodawcy TSL jest przydzielany w trzech kategoriach: 

– firmy małe zatrudniające do 50 pracowników;

– firmy średnie zatrudniające od 51 do 500 pracowników;

– firmy duże / korporacje powyżej 500 pracowników.

Ocena pracodawców dokonywana jest za pomocą miarodajnej ankiety, którą wypełniają firmy zgłaszające się do Plebiscytu – o wygranej decyduje liczba uzyskanych punktów na podstawie udzielonych odpowiedzi.

 

Wypełnij ankietę, zgłoś firmę i zdobądź tytuł „Przyjaznego Pracodawcy TSL”.

Plebiscyt a wyzwania rynku pracy

Zwieńczeniem plebiscytu, jak co roku będzie seminarium pt. Trendy na rynku pracy w branży TSL – podsumowanie wyników ankiety konkursu Przyjazny Pracodawca TSL 2022, które odbędzie się w trakcie IV Ogólnopolskich Targów Pracy TransLogistica Jobs w dniach 7 – 8 listopada 2022 r. w Centrum EXPO XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14. W trakcie seminarium omówimy raport, który powstanie jako opracowanie zbiorcze na bazie ankiet pracodawców zgłaszających się do plebiscytu.

Rozstrzygnięcie plebiscytu oraz wręczenie statuetek „Przyjazny Pracodawca TSL 2022” odbędzie się w trakcie konferencji i przedstawienia wyników raportu na bazie ankiet.

Pytania dotyczące plebiscytu prosimy kierować na adres: [email protected]

Top